Det är oss du möter

Det är vi som med ett leende på läpparna och god servicekänsla levererar fisk och skaldjur ända fram till din dörr. Beställ här eller kontakta oss om du har några frågor.

Jim Segersten
VD/Säljare, Halland/Småland
0725-16 00 77
jim@dorrfisk.se

Tim
Säljare
tim@dorrsport.se

Timmie
Säljare
timmie@dorrsport.se

Benjamin
Säljare
benjamin@dorrsport.se
Philip
Säljare
philip@dorrsport.se
 
Mårten
Säljare
marten@dorrsport.se

Linus
Säljare
linus@dorrsport.se

Jonas
Säljare
jonas@dorrsport.se
Ronny
Säljare
 


Följ Fiskbilen Dörrfisk på Facebook för nyheter blandat med tävlingar och goda recept.